fbpx

Kurs Bootcamp Wirtualna Asystentka

Indywidualny Program Mentoringowy

Postaw na kompleksowe rozwiązania

Intensywny Program Mentoringowy - Bootcamp Wirtualna Asystentka

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ten intensywny kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs Bootcamp dla Wirtualnej Asystentki to mnóstwo materiałów do nauki, instrukcje obsługi programów, praktyczne wskazówki do działania, a przede wszystkim wsparcie oraz spotkania z Mentorem.

Otrzymasz indywidualny, dopasowany pod Twoje potrzeby cykl dziesięciu godzinnych spotkań online z Mentorem sam na sam.

Ilość miejsc w tej opcji mocno ograniczona!

UWAGA!

Ta wyjątkowa opcja możliwa jest również w grupie. Twoja koleżanka również chce się przekwalifikować? Zaproś ją do wspólnej nauki. Koszt Waszych kursów obniży się o 500 zł netto każdy!

Co otrzymasz po dołączeniu?

Zakres kursu:

To wszystko teraz w cenie:

3690 zł

Rozłóż płatność na raty.

Płatność za Program Mentoringowy możesz rozłożyć na 3 równe raty: 3 x 1300 zł. Terminy płatności ustalimy indywidualnie, dopasowane do Twoich możliwości.

Przeczytaj, co o mnie, jako Mentorce mówią kursantki i kursanci:

Ela była moją mentorką na kursie Wirtualna Asystentka. Bardzo dobra nauczycielka, i oaza spokoju 🙂 Wiele się nauczyłam i doceniam to, że po kursie mam dalej kontakt z Elą, gdy potrzebuję pomocy, porady. Polecam gorąco!

Gracjana

www.gracjanakarpinska.pl

Ela pojawiła się na mojej nowej ścieżce zawodowej w momencie, w którym nie wiedziałam, co dalej. Jej wiedza jest ogromna, a rady bardzo trafne, dzięki czemu już wiem, co dalej robić i w którą stronę powinnam się kierować. Jest dobrą nauczycielką, świetnym mentorem. Motywuje do działania, do rozwoju, do ciężkiej pracy. Serdecznie polecam współpracę z Elą.

Arletta

www.ogarneto.pl

Z całego serca polecam współpracę z Elą. Miałam okazję poznać jej osobę w roli szkoleniowca. Jej ogromna wiedza poparta latami doświadczenia i umiejętne przekazywanie wszelkich wskazówek, zmotywowały mnie do działania. Dodatkowo Ela jest osobą konkretną, sympatyczną i konsekwentną w działaniu.

Katarzyna

linkedin.com/in/katarzyna-banasiak-flont-520a3b15b

Mam na imię Ela i można powiedzieć, że jestem mistrzem technicznych rozwiązań. Jeśli nie umiem czegoś zrobić, na pewno się tego nauczę, a potem w zrozumiały sposób przekażę tę wiedzę dalej.

Od ponad 3 lat jestem trenerem i mentorem wirtualnych asystentek. Ponadto, od kilku lat prowadzę różnego rodzaju kursy online i offline z umiejętności miękkich i obsługi technicznej różnego rodzaju aplikacji.

Mam niebywałą łatwość w przekazywaniu wiedzy. Staram się podawać ją w formie lekkostrawnej i wyjaśniam niemal każdy szczegół. Wybiegam na przód – odpowiadam na pytania, które jeszcze nie zdążyły pojawić się w Twojej głowie.

Z wielką przyjemnością poprowadzę i Ciebie przez meandry obsługi technicznej. Wyjaśnię krok po kroku jak korzystać z narzędzi i jak dodać skrzydeł Twojemu biznesowi.

Ela Wolińska