fbpx

Pakiet Wirtualna Asystentka - VIP

Dokładnie to, czego potrzebujesz, by zbudować biznes

Pakiet Wirtualna Asystentka - VIP

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ten intensywny kurs jest właśnie dla Ciebie.

Pakiet VIP dla Wirtualnej Asystentki, to mnóstwo materiałów do nauki, instrukcje obsługi programów, praktyk w zawodzie, ale i wsparcie oraz spotkania z Mentorem.

Otrzymasz indywidualny, dopasowany pod Twoje potrzeby cykl pięciu godzinnych spotkań online z Mentorem sam na sam.

Ilość miejsc w tej opcji mocno ograniczona!

Co otrzymasz w tym pakiecie?

Zakres kursu:

To wszystko teraz w cenie:

2897 zł

Przeczytaj, co Pakiecie VIP mówią kursantki i kursanci:

Chciałam Ci bardzo podziękować za super zajęcia! 🚀😃 Czas dzisiaj tak pogalopował, że nie było go na takie porządne podziękowania – a takie Ci się należą!
Nie dość, że wiesz wszystko, to jesteś świetną babką, która cierpliwie tłumaczy i mówi wprost jak jest. Bardzo się cieszę, z podjętej decyzji o wzięciu udziału w lekcjach 1:1.
Mam przeczucie, że jak nie wszystko, to przynajmniej większość z wyniesionej wiedzy będę stosować na co dzień!
Wielkie dzięki!

Joanna

Ela jest niesamowicie pozytywną osobą z dużym doświadczeniem zawodowym. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i służy pomocą. Widać, że praca sprawia jej przyjemność i przynosi spełnienie zawodowe.
Kurs Wirtualnej Asystentki zawiera dużo wartościowych materiałów, instrukcji oraz narzędzi ułatwiających pracę Wirtualnej Asystentki. Zamieszczone w kursie ćwiczenia umożliwiają naukę praktyczną.
Decydując się na kurs, miałam wiele wątpliwości, ale teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra inwestycja.
Polecam serdecznie !

Olga Porada

Jeśli potrzebujesz pomocy z wejściem w świat wirtualnej asysty i bardzo zależy Ci na mentoringu – to jest opcja dla Ciebie. Ela to przemiła osoba, podczas spotkań delikatnie wskaże Ci drogę, w którą powinnaś/powinieneś iść i podpowie, jak dobrze wykorzystać, to co już wiesz. Ale również wskaże Ci Twoje błędy. Sam kurs cały czas się rozwija, co jakiś czas pojawiają się aktualizacje i nowe tematy 🙂 Mogę podsumować Elę i jej kurs słowami: wieloletnie doświadczenie, rzetelność i…. uśmiech!

Katarzyna Jabczyk

Mam na imię Ela i można powiedzieć, że jestem mistrzem technicznych rozwiązań. Jeśli nie umiem czegoś zrobić, na pewno się tego nauczę, a potem w zrozumiały sposób przekażę tę wiedzę dalej.

Od ponad 3 lat jestem trenerem i mentorem wirtualnych asystentek. Ponadto, od kilku lat prowadzę różnego rodzaju kursy online i offline z umiejętności miękkich i obsługi technicznej różnego rodzaju aplikacji.

Mam niebywałą łatwość w przekazywaniu wiedzy. Staram się podawać ją w formie lekkostrawnej i wyjaśniam niemal każdy szczegół. Wybiegam na przód – odpowiadam na pytania, które jeszcze nie zdążyły pojawić się w Twojej głowie.

Z wielką przyjemnością poprowadzę i Ciebie przez meandry obsługi technicznej. Wyjaśnię krok po kroku jak korzystać z narzędzi i jak dodać skrzydeł Twojemu biznesowi.

Ela Wolińska