fbpx

Pakiet Wirtualna Asystentka - Standard

397 zł

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Pakiet Standard dla Wirtualnej Asystentki, to opcja wyjątkowa.

Na każdą kieszeń, w dowolnym czasie, w każdym momencie.

Co otrzymasz?

Ela Wolińska pojawiła się na mojej drodze, kiedy zaczęłam szukać informacji o Wirtualnej Asyście. Najpierw obserwowałam jej działania w mediach społecznościowych, później przeczytałam jej e-booka i za tego e-booka chciałbym Eli najbardziej podziękować! W bardzo przystępny i skondensowany sposób przekazuje w nim najważniejsze informacje o zawodzie Wirtualnej Asystentki, dając pogląd zarówno na kompetencje twarde i miękkie, jakie powinna posiadać Wirtualna Asystentka, jak i na zaplecze techniczne, jakie należy sobie zapewnić na początku działalności.
Dziękuję również za godziny, spędzone wspólnie w trakcie kursu. Jako mentorka Ela sprawdza się rewelacyjnie: merytoryczna, cierpliwa i profesjonalna! Ma dar przekazywania wiedzy w prosty i budzący zainteresowanie sposób. Polecam z całego serca!

Agnieszka

facebook.com/aga.zdalna/

Pomoc, cierpliwość, motywacja i zaangażowanie — są to cechy, które przychodzą mi na myśl, jeśli chodzi o Elę Wolińską. Była moją mentorką, podczas kursu Wirtualnej Asystentki. Wcześniej korzystałam z Jej materiałów, dostępnych na blogu i nie tylko. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to osoba z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób. Ela zaraża optymizmem i zachęca do działania. Dodatkowo śmiało polecam jej E-book jako, obowiązkową lekturę, dla wszystkich początkujących Wirtualnych Asystentek.

Janina

www.misjanina.pl

Elę poznałam podczas kursu dla przyszłych wirtulanych asystentek. Konkretnie, z niezwykłą cierpliwością i autentycznym zaangażowaniem dzieliła się nie tylko merytoryczną wiedzą z zakresu prowadzenia działalności VA, programów czy narzędzi, ale również swoim bogatym doświadczeniem, praktycznymi wskazówkami i rozwiązaniami sytuacji, które pojawiają się w codziennej pracy wirtualnej asystentki. Oprócz wiedzy Ela przekazuje swoim kursantkom ogromne wsparcie. Motywuje, dostrzega potencjał i wskazuje mocne strony. Na każdym etapie kursu, a także już po jego zakończeniu, Ela z chęcią służy radą i wskazówkami. Jako pierwsza wprowadzała mnie w tajniki tego zawodu i uważam, że przekazana przez nią wiedza oraz wsparcie miały istotny wpływ na to, że stosunkowo szybko mogłam zaoferować swoje usługi i nawiązać współpracę z pierwszymi klientami. Gorąco polecam Elę jako trenerkę i mentorkę.

Kasia

linkedin.com/in/kasiaklein

Przewiń do góry