fbpx

Kurs Techniczna Strona Podcastu

246 zł

Czy wiesz, że obróbka podcastu jest w tej chwili jedną z najbardziej pożądanych umiejętności wśród Wirtualnych Asystentek?

Od jak dawna już poszukujesz informacji na ten temat? Jak długo trwa nauka? A może nawet nie zaczęłaś, bo nie wiesz, od czego zacząć i wydaje Ci się to zbyt skomplikowane?

Kurs „Techniczna Strona Podcastu” pozwoli opanować Ci tę umiejętność szybko i w przyjazny sposób. Nauczysz się obróbki podcastów od dodania muzyki po publikację na odpowiedniej platformie.

W jakie umiejętności wyposaży Cię kurs Techniczna Strona Podcastu?

Moje kursy to instrukcje oparte na moim wieloletnim doświadczeniu. Wynikają również z obserwacji rynku i potrzeb klientów. Na bieżąco są aktualizowane, a dostęp do wybranej opcji otrzymujesz dożywotnio.

Ela była moją mentorką podczas kursu. Gdybym trafiła na tak rzetelną, potrafiącą przekazać zarówno wiedzę, jak i uwagi oraz zmotywować do działania osobę podczas pisania pracy magisterskiej, z pewnością dostałabym 6 na obronie 🙂
Polecam Elę każdej osobie, która zastanawia się nad drogą wirtualnej asystentki.

Joanna

linkedin.com/in/joannalatuszek

Ela ma niesamowitą wiedzę o działaniu jako wirtualna asystentka i co najważniejsze potrafi ją przekazać! Jest osobą otwartą, nastawioną na ucznia. Uczy nie tylko suchych faktów, ale zdradza tajniki działania w zawodzie - jak popłynąć i nie dać się utopić. Jest profesjonalna, a przy tym bardzo sympatyczna. Zdecydowanie POLECAM kontakt z Elą. Zostań wirtualną asystentką.

Katarzyna

www.katarzynagacek.pl

Ela była moją mentorką podczas kursu, właściwie nadal nią jest, bo nawet po kursie służy pomocą. Nie dość, że ma wielką wiedzę, to jeszcze potrafi ją przekazać - a to wcale nie jest takie oczywiste. Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się Twoim biznesem na 100% albo kogoś, kto Cię przygotuje do bycia wirtualną asystentką, to jesteś w dobrym miejscu.

Sabina

facebook.com/galuszkasabina

Przewiń do góry