fbpx

Kurs Techniczna Strona Podcastu

Nowa umiejętność to kolejny kamień milowy

Kurs Techniczna Strona Podcastu

Czy wiesz, że obróbka podcastu jest w tej chwili jedną z najbardziej pożądanych umiejętności wśród Wirtualnych Asystentek?

Od jak dawna już poszukujesz informacji na ten temat? Jak długo trwa nauka? A może nawet nie zaczęłaś, bo nie wiesz, od czego zacząć i wydaje Ci się to zbyt skomplikowane?

Kurs „Techniczna Strona Podcastu” pozwoli opanować Ci tę umiejętność szybko i w przyjazny sposób. Nauczysz się obróbki podcastów od dodania muzyki po publikację na odpowiedniej platformie.

Co otrzymasz?

Zakres kursu:

Moje kursy to instrukcje oparte na moim wieloletnim doświadczeniu. Wynikają również z obserwacji rynku i potrzeb klientów. Na bieżąco są aktualizowane, a dostęp do wybranej opcji wraz z aktualizacjami otrzymujesz dożywotnio.

Dołącz do kursu już dziś

Techniczna Strona Podcastu

Kompleksowy kurs video

kurs podcastu

Tylko 297 zł

Kurs Techniczna strona podcastu w PAKIECIE!

Pakiet Kursów: Opanuj Newsletter + Techniczna Strona Podcastu

Wybierając pakiet, oszczędzasz!

pakiet kursów

Cena w pakiecie to jedyne 579 zł zamiast 734 zł

Przeczytaj, co o mnie, jako Mentorce mówią kursantki i kursanci:

Ela była moją mentorką na kursie Wirtualna Asystentka. Bardzo dobra nauczycielka, i oaza spokoju 🙂 Wiele się nauczyłam i doceniam to, że po kursie mam dalej kontakt z Elą, gdy potrzebuję pomocy, porady. Polecam gorąco!

Gracjana

www.gracjanakarpinska.pl

Ela pojawiła się na mojej nowej ścieżce zawodowej w momencie, w którym nie wiedziałam, co dalej. Jej wiedza jest ogromna, a rady bardzo trafne, dzięki czemu już wiem, co dalej robić i w którą stronę powinnam się kierować. Jest dobrą nauczycielką, świetnym mentorem. Motywuje do działania, do rozwoju, do ciężkiej pracy. Serdecznie polecam współpracę z Elą.

Arletta

www.ogarneto.pl

Z całego serca polecam współpracę z Elą. Miałam okazję poznać jej osobę w roli szkoleniowca. Jej ogromna wiedza poparta latami doświadczenia i umiejętne przekazywanie wszelkich wskazówek, zmotywowały mnie do działania. Dodatkowo Ela jest osobą konkretną, sympatyczną i konsekwentną w działaniu.

Katarzyna

linkedin.com/in/katarzyna-banasiak-flont-520a3b15b

Mam na imię Ela i można powiedzieć, że jestem mistrzem technicznych rozwiązań. Jeśli nie umiem czegoś zrobić, na pewno się tego nauczę, a potem w zrozumiały sposób przekażę tę wiedzę dalej.

Od ponad 3 lat jestem trenerem i mentorem wirtualnych asystentek. Ponadto, od kilku lat prowadzę różnego rodzaju kursy online i offline z umiejętności miękkich i obsługi technicznej różnego rodzaju aplikacji.

Mam niebywałą łatwość w przekazywaniu wiedzy. Staram się podawać ją w formie lekkostrawnej i wyjaśniam niemal każdy szczegół. Wybiegam na przód – odpowiadam na pytania, które jeszcze nie zdążyły pojawić się w Twojej głowie.

Z wielką przyjemnością poprowadzę i Ciebie przez meandry obsługi technicznej. Wyjaśnię krok po kroku jak korzystać z narzędzi i jak dodać skrzydeł Twojemu biznesowi.

Ela Wolińska