fbpx

Opanuj newsletter

Nowy kurs w Akademii Zdalnej!

Opanuj Newsletter od A do Z - kurs online

Jesteś przedsiębiorcą i...

Jesteś Wirtualną Asystentką i...

Uczestniczyłaś już w dziesiątkach wyzwań i obejrzałaś setki webinarów o skutecznym newsletterze i o tym, jak go pisać.
Posiadasz nawet wiedzę o tym jakich nagłówków używać i jakie są marketingowe zasady budowania lejków sprzedażowych. Jednak nikt dotąd nie wytłumaczył Ci jak ugryźć to technicznie?

Czas to zmienić!

Kto prowadzi kurs

Mam na imię Ela i można powiedzieć, że jestem mistrzem technicznych rozwiązań. Jeśli nie umiem czegoś zrobić, na pewno się tego nauczę, a potem w zrozumiały sposób przekażę tę wiedzę dalej.

Od ponad 3 lat jestem trenerem i mentorem wirtualnych asystentek. Ponadto, od kilku lat prowadzę różnego rodzaju kursy online i offline z umiejętności miękkich i obsługi technicznej różnego rodzaju aplikacji.

Mam niebywałą łatwość w przekazywaniu wiedzy. Staram się podawać ją w formie lekkostrawnej i wyjaśniam niemal każdy szczegół. Wybiegam na przód – odpowiadam na pytania, które jeszcze nie zdążyły pojawić się w Twojej głowie.

Z wielką przyjemnością poprowadzę i Ciebie przez meandry obsługi technicznej. Wyjaśnię krok po kroku jak korzystać z narzędzi i jak dodać skrzydeł Twojemu biznesowi.

Ela Wolińska

Przeczytaj, co o mnie, jako Mentorce mówią kursantki i kursanci:

Gorąco polecam Elę jako mentora i trenera. Rzetelna, fachowa i kompetentna osoba. Doskonała pomoc i doradztwo z elementami coachingu. Dziękuję i mam nadzieję, że do usłyszenia.
Z całego serca polecam współpracę z Elą. Miałam okazję poznać jej osobę w roli szkoleniowca. Jej ogromna wiedza poparta latami doświadczenia i umiejętne przekazywanie wszelkich wskazówek, zmotywowały mnie do działania. Dodatkowo Ela jest osobą konkretną, sympatyczną i konsekwentną w działaniu.

Jak wygląda kurs i co otrzymasz po dołączeniu?

Znając mnie, to pewnie jeszcze więcej treści, wiedzy i nagrań 😉

Kurs w całości zostanie udostępniony na platformie już w połowie maja. Zapisz się już dziś by skorzystać ze specjalnej premierowej ceny!