fbpx

Publer – wszystkie Social Media w jednym miejscu

Długo szukałam narzędzia, które umożliwiłoby mi zebranie profili social media w jednym miejscu. I nie chodzi tu tylko o to, by w szybki sposób móc opublikować posty na moim Instagramie, Facebooku, LinkedIn i Pinterest. Bo są przecież jeszcze klienci i ich konta… W końcu znalazłam. Publer – dlaczego akurat on? Co w nim takiego wyjątkowego?

Potencjał serwisu UpWork w pracy WA

Ostatnio pisałam o Useme – miejscu, w którym możesz znaleźć zlecenie, ale także wystawić fakturę bez konieczności posiadania firmy. Ten wpis poświęcę platformie podobnej w swojej zasadzie działania do Useme. Czym jest UpWork, jak „działać” za jego pomocą i przede wszystkim, jak rozliczać podatki, wykonując zlecenia dla zagranicznego serwisu?

#12 Kurs dla Wirtualnej Asystentki – czy jest niezbędny?

Rynek oferuje nam mnóstwo możliwości – płatnych kursów oraz bezpłatnych materiałów z zakresu wirtualnej asysty. Czy samodzielne zapoznanie się ze specyfiką rynku będzie wystarczające do podjęcia pracy w zawodzie? Jeśli nie, to jaki kurs dla wirtualnej asystentki jest najlepszy? I czy w ogóle taki istnieje?

Inkubatory przedsiębiorczości – czym są i jak działają?

Nie będzie raczej dla Ciebie tajemnicą, że jestem zwolenniczką założenia działalności gospodarczej. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz lub nie chcesz zakładać działalności gospodarczej masz do wyboru platformę Useme, inkubatory przedsiębiorczości, czy nawet umowę o pracę / umowę o dzieło.

Narzędzia do grafiki – 7 najczęściej używanych

Na hasło “grafika” masz gęsią skórkę? W pracy Wirtualnej Asystentki z pewnością będziesz je tworzyła. Jeśli nie masz tego w swojej ofercie i nie wykonujesz takich usług dla swoich klientów, to z pewnością dla siebie już tak. Poznaj więc najpopularniejsze narzędzia do grafiki.

Przewiń do góry